::
Naujienos

Atkuriamoji priemonė STEP 2

Perfectionex - TREAT 2, ATKURIAMOJI PRIEMONĖ PO PLAUKŲ BALINIMO PROCEDŪRŲ, 500 ml

Revoliucinis Perfectionex produktas veikia kaip tonizuojantis ir regeneruojantis vitaminų miksas plaukų struktūrai, kuris patenka į pačius giliausius plauko struktūros sluoksnius. Po priemones TREAT 1 naudojimo balinimo procedūros metu, TREAT 2 naudojimas garantuoja nuostabų pažeistų paukų atkurimo rezultatą. Inovacinė formulė ir galingiausias vitaminų miksas - PROVITAMINAS B5, VITAMINAI A+C+E – suteikia plaukams stiprų tonizojantį poveikį ir nuostabų rezultta akimirksniu. Užpatentuotos, naujos kartos aktyviosios medžiagos VIBRARICHE ir X-HP stiprina plaukus bei veikia kaip „profilaktika“ nuo potencialių būsimų plauko šerdies pažeidimų.

NAUDOJIMO BŪDAS “TREAT 2”: po TREAT 1 naudojimo paskirstyti apie 15 ml priemonės „TREAT 2“, naudojant atitinkamą dozatorių (tai vidutinis kiekis ir gali keistis proklausomai nuo plaukų tankumo ir ilgio). Palikti 10 min. Ištrinkti plaukus naudojant šampūną INIMITABLE COLOR POST TREATMENT. Užbaigiant visą plaukų priežiūros procedūrą, paskirstyti kaukę INIMITABLE COLOR POST TREATMENT.

ATSARGUMO PRIEMONĖS: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Jei priemonė pateko į akis, nedelsiant praplauti gausiu vandens kiekiu. Naudoti apsaugines pirštines.
TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI !
Apsauginė priemonė STEP 1

Perfectionex - TREAT 1, APSAUGINĖ PRIEMONĖ PLAUKŲ BALINIMO PROCEDŪRŲ METU, 500 ml

Perfectionex tai revoliucinis produktas, pasižymi neeiliniu sugebėjimu apsaugoti plaukus balinimo metu, taip pat atliekant kitas technines ar chemiškai agresyvias procedūras. Ši priemonė veikia kaip puiki atkuriamoji priemonė pažeistiems plaukams. Formulės pagrindą sudaro 2 užpatentuotos, naujos kartos aktyviosios medžiagos VIBRARICHE ir X-HP, kurios bet kokių terminių ar techninių proceūrų metu apsaugo plaukus padengiant juos iš vidaus apsaugine plėvele, atkūria juos iš naujo giluminiuose sluoksniuse, sujungiant pažeistus (silpnų, lūžinėjančių, sausų plaukų) pluoštus į naujus junginius. Tokie formulės priedai kaip PROVITAMINAS B5, VITAMINAS C IR ALIJOŠIUS sudaro galingą vitaminų miksą, pajėgų regeneruoti, stiprinti bei drėkinti plauko struktūrą iš vidaus.

NAUDOJIMO BŪDAS “TREAT 1”: prieš naudojimą gerai suplakti “TREAT 1” buteliuką. Sumaišyti reikalingose proporcijose balinimo priemonę su aktyvatoriumi įprastu būdu. Tuomet į paruoštą mišinį įdėti priemonę „TREAT 1“ (naudoti pridėtą dozatorių) tokiu santykiu:
 8 ml „TREAT 1“ - kas 30gr. balinimo miltelių kiekiui;
 4 ml „TREAT 1“ - kas 15gr. balinimo miltelių kiekiui, jei naudojama mažiau nei 30 gr. balinimo miltelių;

DĖMĖSIO: atsižvelgiant į galingą apsauginį Perfectionex poveikį, balinant per visą plaukų ilgį, rekomenduojama padidinti oksiduojančios emulsijos procentą (pvz. iš 3% į 6%, iš 6% į 9%, iš 9% į 12%). Gavus pageidaujamą balinimo spalvą, nuskalauti šią priemonę nuo plaukų be šampūno, nusausinti rankšluoščiu. Tuomet per visą plaukų ilgį nuo šaknų iki galiukų paskirstyti apie 15 ml priemonės „TREAT 2“ (priklausomai nuo plaukų ilgio). Palikti 10 min. Ištrinkti plaukus naudojant šampūną INIMITABLE COLOR POST TREATMENT. Užbaigiant visą plaukų priežiūros procedūrą, paskirstyti kaukę INIMITABLE COLOR POST TREATMENT. Tonavimo atveju po balinimo procedūros ištrinkti plaukus šampūnu, atlikti tonavimą, nuskalauti ir paskirstyti priemonę „TREAT 2“, sekant aprašytus aukščiau nurodymus.

ATSARGUMO PRIEMONĖS: laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Vengti patekimo į akis. Jei priemonė pateko į akis, nedelsiant praplauti gausiu vandens kiekiu. Naudoti apsaugines pirštines.
TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI !
Balinimo milteliai, levandų aromato

INIMITABLE BLONDE BLEACHING POWDER Balinimo milteliai levandų aromato, 1kg
BALINIMO MILTELIAI, LEVANDŲ AROMATO, 1kg.
NAUDOJIMO BŪDAS: ne metaliniame inde sumaišyti reikalingą kiekį miltelių pagal proporcijas, nurodytas žemiau, siekiant išgauti atitinkamą balinimo laipsnį, atsižvelgiant į tai, kad mažinant mišinio proporciją, balinimo milteliai turės žymiai stipresnį balinimo poveikį.
 Proporcija 1:1 = STIPRUS BALINIMAS
 Proporcija 1:1,5 = VIDUTINIS BALINIMAS
 Proporcija 1:2 = LENGVESNIS BALINIMAS
Išlaikymo trukmė priklauso nuo naudojamos oksiduopjančios emulsijos „Inimitable Color“ tipo (3%, 6%, 9%, 12%).
Išlaikymo metu vizualiai stebėti balinimo procesą, kuris priklauso nuo bazinės spalvos ir plaukų būklės, o taip pat nuo aplinkos temperatūros. Įspėjimas: naudoti priemonę gerai vėdinamoje patalpoje. Visadą naudoti apsaugines pirštines. Vengti patekimo į akis. Jeigu priemonė pateko į akis, nedelsiant gausiai praplauti vandeniu ir kreiptis į gydytoją-specialistą. Naudojimo metu griežtai laikytis instrukcijos nurodymų. Laikyti sausoje, vėsioje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudoti antakių ar blakstienų balinimui.
TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI
Spec.šampūnas-kaukė bang.plaukams

WAVY DUAL ŠAMPŪNAS BANGUOTIEMS PLAUKAMS, 250ml
NATŪRALIOS BANGOS
Specialus šampūnas-kaukė šveilniai išplauna plaukus ir paryškina natūralias garbanas. Išskirtinių ingredientų, pasižyminčių labai aukštu drėkinimo lygiu, dėka po šampūno nereikia naudoti kondicionieriaus plaukams. Prabangūs jūriniai ekstraktai, tokie kaip SARGASSUM (reta jūros dumblių rūšis, auganti tik saugomuose rezervatuose), KORALŲ EKSTRAKTAS ir LAGOON VANDUO iš Ramiojo vandenyno) drėkina plaukus, suteikia jiems minkštumo, palengvina iššukavimą ir pabrėžia natūralias plaukų garbanas.
• NAUDOJIMO BŪDAS: reikiamą šampūno kiekį paskirstyti ant šlapių plaukų, palikti kelioms minutėms stipresniam poveikiui, išskalauti. Esant reikalui, pakartoti. IDEALIAI TINKA BANGUOTIEMS IR GARBANOTIEMS PLAUKAMS
Purškiklis bangotiems plaukams

WAVY SURF SPRAY Purškiklis bangotiems plaukams, 200ml
NATŪRALIOS BANGOS
Inovacinis purškiklis bangotiems plaukams suteiks natūralią ir iš dalies sportinę išvaizdą. Šis purškiklis padeda pašalinti „pernelyg pasišiaušusius plaukus“ bei veikia kaip geras antistatikas. Formulė praturtinta ekstraktais gaunamais iš Ramiojo vandenyno gelmių, kurie modeliuoja ir tuo pačiu stiprina plaukus.
NAUDOJIMO BŪDAS: purkšti reikiamą kiekį ant drėgnų plaukų ir rankomis suteikti pageidaujamą formą. Išdžiovinti natūraliu būdų arba fenu su difuzoriumi.
PUIKI PRIEMONĖ LENGVAI BESIGARBANOJANTIEMS PLAUKAMS.
Minkštos putos bang.plaukams

WAVY SOFT MOUSSE MINKŠTOS PUTOS , 200ml
NATŪRALIOS BANGOS
Minkštos putos, turinčios mažą fiksuojančių dervų kiekį, natūralių garbanų modeliavimui. Putų formulė praturtinta ekstraktais iš Ramiojo vandenyno (jūros dumbliai, koralų smėlis ir vanduo iš lagūnos) suteikia garbanoms minkštumo ir elastingumo. Didelio mineralizuojančių aktyviųjų komponentų kiekio sudėtyje dėka, pripildo plaukų struktūrą gyvybinga energija.
• NAUDOJIMO BŪDAS: paskirstyti reikiamą putų kiekį (priklausomai nuo plaukų ilgio) and drėgnų plaukų ir pradėti džiovinti fenu su šukomis arba su difuzoriumi. Norint suteikti banguotiems plaukams drėgmės ir apimties, putas paskirstyti ant sausų plaukų. Šlapių plaukų efektui pasiekti paskirstyti putas ant plaukų ir supurenti rankomis.
PUIKI PRIEMONĖ LENGVAI GARBANUOTIEMS PLAUKAMS.
Spec.kremo-gelis bang.plaukams

WAVY SMOOTH CREAM KREMO-GELIS BANGUOTIEMS PLAUKAMS, 200ml
NATŪRALIOS BANGOS
Specialus kremo-gelis tinka banguotiems ir garbanuotiems plaukams. Prabangaus jūrinio ekstrakto iš retos SARGASSUM jūros dumblių rūšies (kuri auginama tik Ramiojo vandenyno saugomuose rezervatuose) dėka, padeda išryškinti natūralias ir švelnias garbanas, drėkina plaukus ir palengvina iššukavimą. KORALŲ EKSTRAKTO ir LAGOON VANDENS dėka stiprina plaukų struktūrą dėl didelio mineralinių medžiagų, esančių juose, kiekio bei praturtina vitaminais.
• NAUDOJIMO BŪDAS: naudoti po WAVY DUAL ŠAMPŪNO naudojimo. Nedidelį kremo kiekį paskirstyti ant plaukų, modeliuoti šukuoseną. Švelnių garbanų efektą galima pasiekti išdžiovinus plaukus fenu su šukomis arba, norint išgauti labiau natūralias bangas – fenu su difuzoriumi. NENUPLAUTI.
Plaukų dažai žiliems plaukams, be amoniako

INIMITABLE COLOR PICTURA Švelnūs kreminiai plaukų dažai žiliems plaukams, 100ml
- be amoniako,
- be parafilen-diamino.
Pictura švelnūs kreminiai plaukų dažai buvo išbandyti ant žilų plaukų.
Renkantis atspalvius, norint pasiekti geriausią rezultatą, būtina laikytis pateiktų rekomendacijų:
Jeigu žilų plaukų procentas sudaro:
• 80-100% - naudoti pasirinktą atspalvį. Pavyzdžiui, jeigu Jus norite gauti toną kaip №7, tuomet rinkites būtent toną №7.
• 30-80% - pageidautina rinktis toną ½ šviesesnį negu pageidaujamas gauti tonas.
• 0-30% - pageidaujama rinktis atspalvį 1-nu tonu šviesesnį negu pageidaujamas gauti atspalvis.
6.66 COVER – leidžia idealiai nudažyti žilus plaukus, išsaugant tuo pačiu intensyvų ir ryškų atspalvį.
6.66 REFLEX – intensyvus ir ryškus atspalvis, kai nėra žilų plaukų.
SUPER VIOLETINIS – ant šviesių plaukų duoda gerą tonavimo efektą, suteikia plaukams intensyvų atspalvį. Maišant su kitais atspalviais suteikia spalvos korektoriaus arba sodrinimo efektą. Gali būti naudojamas savarankiškai arba kaip ANTI-GELTONA dažai: puikiai neutralizuoja plaukų geltonumą siekiant išgauti idealų nublukinimą ir plaukų šviesinimą. Gali būti naudojamas kaip „anti-geltona“ priemonė ant plaukų su dideliu žilų plaukų procentu.
Naudojimo būdas: nemetaliniame dubenėlyje sumaišyti 50gr „PICTURA Coloring Soft Cream“ dažus su labiausiai tinkančiu PICTURA aktyvatoriumi, norint išgauti geriausią rezultatą (žiūr.lentelę). Gautu mišiniu tepti plaukų šaknis, esant poreikiui galiukus ir visą plaukų ilgį. Išlaikus tam tikrą, nustatytą laikotarpį, emulsuoti dažus tam, kad pašalinti galimus likučius. Skalauti dideliu kiekiu vandens tol, kol nubėgantis vanduo taps skaidrus. Tuomet ant drėgnų plaukų paskirstyti specialų šampūną dažytiems plaukams INIMITABLE COLOR POST TREATMENT SHAMPOO. Palikti 3 minutėms, nuplauti. Paskirstyti ant plaukų kaukę INIMITABLE COLOR POST TREATMENT MASK. Palikti 3-5 minutėms, nuplauti.
Kreminiai plaukų dažaiKreminiai plaukų dažai su juodųjų perlų, gintaro ir ametisto ekstraktu, 100ml

Tai nauji Hair Company Professional kreminiai dažai, kurių pagrindą sudaro natūralios aktyvios medžiagos - juodųjų perlų, gintaro, ametisto ekstraktai - suteikia nepakartojamo blizgesio. 100% nudažo žilus plaukus. Specialių priemonių, skirtų dažytų plaukų priežiūrai, naudojimo dėka pasižymi patvarumu. Itin mažai amoniako sudėtyje turintys kreminiai dažai rūpestingai saugo plaukų struktūrą. Plačios naudojimo galimybės: nuo tonavimo iki šviesinimo 4-riais tonais. Plati atspalvių paletė: 67 atspalviai bet kuriai plaukų spalvai.
Oksidanto pasirenkimas:
• 1,5% (5vol.) lengvam tonuojančiam efektui tonas-į-toną arba tamsiau;
• 3% (10vol.) plaukų dažymui tonas-į-toną arba tamsiau;
• 6% (20vol.) žilų plaukų nudažymui arba dažymui 1-nu tonu šviesiau;
• 9% (30vol.) plaukų dažymui 2-3 tonais šviesiau ir raudonų atspalvių paryškinimui;
• 12% (40vol.) intensyviam šviesinimui 3-4 tonais.
Mišinys ruošiamas santykiu 1:1,5
Naudojimo būdas:
Nemetaliniame indelyje maišykite kreminius dažus Inimitable color su oksidantu (1,5%, 3%, 6%, 9%, 12%) santykiu 1:1,5, kol gausite vientisą kremo konsistencijos mišinį. Jeigu naudojate 1,5% - 3% oksidantą tonavimui, mišinį ruoškite santykiu 1:1 – 1:1,5 – 1:2. Kuo aukštesnė oksidanto koncentracija, tuo mažesnio intensyvumo bus Inimitable color spalva.
Pirmasis naudojimas (natūralūs plaukai):
Paruoštą mišinį tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį iki pat jų galiukų. Palaikykite apie 20 min. Išlaikymo laikui artėjant į pabaigą, pasiruoškite tokį pat mišinį ir tolygiai paskirstykite ant šaknų, paliekant dar apie 30 min.
Pakartotinas dažymas (dažytiems plaukams):
Paruoštą mišinį tolygiai paskirstykite ant ataugusių plaukų. Palaikykite apie 20-30 min. Išlaikymo laikui artėjant į pabaigą, pasiruoškite mišinį iš dažų ir 1,5% - 3% oksidanto; tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį iki pat jų galiukų, paliekant dar apie 5/10 min.
Galutinis apdorojimas:
Pasibaigus išlaikymo laikotarpiui, išskalauti plaukus dideliu kiekiu vandens, ištrinkti galva naudojant šampūną ir paskirstikite ant plaukų kaukę “Inimitable Color Post Treatment”. Šampūno ir kaukės su rūgščiu pH panaudojimas apsaugo nuo plaukų oksidacijos ir spalvos praradimo, užtikrinant žymiai ilgesnį dažymo efektą. Laikotarpis kiekvienos priemonės naudojimo išlaikymui 3/5 min.
Rekomendacijos:
• Nurodyti išlaikymo laikotarpiai turi būti trumpinami perpus, jeigu plaukams buvo atliktos cheminės ar plaukų spalvos nuėmimo procedūros.
• Visi „Inimitable Color“ linijos atspalviai skirti plaukų, kurių yra 50% žilų, dažymui.
• Priemonės „Inimitable Color“ puikiai nudažo žilus plaukus. Jeigu žili plaukai sudaro nuo 70% iki 100%, pageidaujamo rezultato gavimui rekomenduojame naudoti mišinį tonu žemiau.
Įspėjimas:
TIK PROFESIONALIAM NAUDOJIMUI!
Stabilizuojantis šampūnas plaukams

Stabilizuojantis šampūnas plaukams “INIMITABLE COLOR”, 250ml/ 1000ml.

Minkštumas ir blizgesys išties nepakartojami. Minkštas šampūnas su PH 4.7. Puikiai tinka plaukams po cheminių procedūrų. Apsaugo nuo oksidacijos procesų. Suteikia plaukams gyvybiškumo ir blizgesio. Juodųjų ir baltųjų perlų ekstraktai skatina keratino gamybą ir užtikrina plaukų sveikatą. Šilko ekstraktas suteikia minkštumo, plaukai lengvai iššukuojami. Vitaminas F suteikia blizgesio ir užtikrina ryškesnę plaukų spalvą. UV-filtras apsaugo nuo UV saulės spindulių.

Naudojimo būdas: paskirstyti šampūną and drėgnų plaukų, palikti 3-5 minutėms, išskalauti vandeniu. Norint pasiekti stipresnio efekto, rekomenduojama po šampūno “INIMITABLE COLOR” naudoti stabilizuojančią kaukę “INIMITABLE COLOR”. Kombinuotas abiejų priemonių naudojimas užtikrina plaukų spalvos išsaugojimą ilgesniam laikotarpiui, apsaugo plaukus ir suteikia jiems sveikatos.
Stabilizuojanti kaukė plaukams

Stabilizuojanti kaukė plaukams “INIMITABLE COLOR”, 250ml/ 1000ml.

Minkštumas ir blizgesys išties nepakartojami. Minkšta kaukė su PH 3.5. Puikiai tinka plaukams po cheminių procedūrų. Išlygina plauko paviršių, užtikrina spalvos išsaugojimą ilgesniam laikui, maitina plaukus ir suteikia jiems gyvybiškumo. Juodųjų ir baltųjų perlų ekstraktai skatina keratino gamybą ir užtikrina plaukų sveikatą. Šilko ekstraktas suteikia minkštumo, plaukai lengvai iššukuojami. Vitaminas F suteikia blizgesio ir užtikrina ryškesnę plaukų spalvą. UV-filtras apsaugo nuo UV saulės spindulių.
Naudojimo būdas: po stabilizuojančio šampūno “INIMITABLE COLOR” naudojimo tolygiai paskirstyti kaukę and drėgnų plaukų per visą jų ilgį, palikite 3-5 minutėms, išskalaukite vandeniu. Kombinuotas abiejų priemonių naudojimas užtikrina plaukų spalvos išsaugojimą ilgesniam laikotarpiui.
Kreminiai dažai plaukamsInimitable Blonde Kreminiai plaukų dažai su satino šilku ir baltųjų perlų ekstraktu, 100 ml.

Tai nauji Hair Company Professional dažai dažyti plaukus šviesiais tonais. Pagaliau Inimitable Blonde Jums gali pasiūlyti sprendimą dažymo metu išgauti dar nematytus blond atspalvius, prasidedant nuo nr.7 tono ir spalvą praradusiems, t.y. kurie buvo dažyti. Pastarųjų problemą turi apie 35% klientų pasauliniu mastu.
Hair Company laboratorijos specialiai Inimitable Blonde linijai sukūrė 8 ypač šviesius tonus:
12.0 NEUTRAL BLONDE;
12.21 ASH ICE BLONDE;
12.01 INTENSE SILVER BLONDE;
12.12 INTENSE ASH BLONDE;
12.11 IRISE BLONDE;
12.26 ROSE SAND BLONDE;
12.32 SAND BLONDE;
12.62 ROSE BLONDE.
ir 1 spalvą, skirtą tonavimui
ANTI-YELLOW.
Šviesiosioms (blond) gražioms, švelnioms spalvoms reikalingas teisingas išlaikymo laikas, teisingas oksidanto ir tinkamiausios spalvos parinkimas. Tai paaiškina, kodėl Inimitable Blond spalvų paletėje matote du pavyzdžius plaukų sruogų:
• Pirmasis parodo, kokį rezultatą gausite su Inimitable Blonde 8 spalvom, turimu plaukų naturaliu tonu ir apie 50% žilų plaukų.
• Antrasis – nuoroda į pradinį pigmentą, esantį kiekviename spalvos atspalvyje, kurį tikėtina išgauti plaukams, ypač praradusiems spalvą ar anksčiau naudojus ilgą dažų išlaikymo laiką.
Naudojant Inimitable Blonde dažus ypač svarbu tinkamo oksidanto pasirinkimas 5vol., 10vol., 20vol., 30vol. ,40vol. ir išlaikymo laikas.
Naudojimo būdas:
Ne metaliniame indelyje sumaišykite vieną dalį dažų su dviem dalim 40 vol. oksidanto (siekiant pašviesinti 4 tonais). Norėdami sumažinti šviesinimo efektą, sumažinkite oksidanto kiekį. Siekiant maksimalaus šviesinimo efekto, dažų išlaikymo laikas – 45 min. Plaukų stilistas, prieš dažydamas plaukus, turėtų atkreipti dėmesį į plaukų porėtumą. Praradusiems spalvą ar įprastais dažais šviesintiems plaukams, galima taikyti tonavimo metodą su nedideliu kiekiu Anti-Yellow tonu nr.21, išlaikymo laikas – kelios minutės.
Inimitable Blonde dažai maišomi su specialiu 5 vol. oksidantu, sukurti naudoti visiškam šviesinimo procesui, jeigu plaukai jau buvo šviesinti.
Pirmasis naudojimas: naudoti tik plaukams, kurių natūrali spalva nuo nr.7 tono iki nr.10 tono. Paruoštą dažų mišinį tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį iki pat jų galiukų. Palaikykite apie 10-15 min. Išlaikymo laikui artėjant į pabaigą, pasiruoškite tokį pat dažų mišinį ir tolygiai paskirstykite ant šaknų, paliekant dažus 45 min. Jeigu klientės bazinė plaukų spalvos tonas mažesnis nei nr.7, siekiant geriausio rezultato, Inimitable Blonde dažų mišinys pirmiausia turi būti paskirstomas ant plaukų šaknų. Išgavus norimą spalvą, plaukus išskalauti ir jei reikia naudoti tonavimo metodą.
Retušavimas: naudojant blond spalvų paletę ypač svarbu įvertinti spalvos skirtumą tarp šaknų ir plaukų ilgio. Įprastiniu atveju, naudokite Inimitable Blonde dažų mišinį ant plaukų (per jų ilgį) 45 min. Nuplaukite gausiu vandens kiekiu ir esant poreikiui naudokite tonavimo metodą spalvos vientisumui.
Įspėjimas. Nurodytas išlaikymo laikas turi būti trumpinamas perpus, jeigu plaukai po cheminės procedūros ar spalvos keitimo.
Paskutinis naudojimas: praėjus išlaikymo metui, išsplaukite plaukus drungnu vandeniu ir naudokite šampūną, skirtą dažytiems plaukams arba Anti-Yellow šampūną. Anti-Yellow šampūnas, turintis violetinį pigmentą – dar viena priemonė, padedanti pašalinti šiltų atspalvių tonus po šviesinimo procedūros.
Įspėjimas: produktas skirtas tik profesionaliam naudojimui. Plaukams skirti dažai gali sukelti rimtą alerginę reakciją. Prašome įdėmiai susipažinti ir sekti naudojimosi instrukcija. Šis produktas neskirtas naudoti asmenims, jaunesniems nei 16 metų. Chna pagrindo laikinos tatuiruotės gali padidinti alerginės reakcijos atsiradimo riziką. Vengti produkto patekimo į akis. Patekus į akis, iš karto plauti gausiu vandens kiekiu. Mūvėti apsaugines pirštines. Produkto jokiu būdu negalima naudoti, jeigu klientas anksčiau yra patyręs alerginių reakcijų plaukų dažymo metu, arba turi jautrią, sudirgusią arba pažeistą odą. Tokiais atvejais, prieš atliekant plaukų dažymo procedūrą, rekomenuojame kreiptis ir pasitarti su gydytoju.
Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje.
PRIEŠ NAUDOJIMĄ REKOMENDUOJAMA ATLIKTI JAUTRUMO PRODUKTUI TESTĄ.
NENAUDOTI BLAKSTIENŲ, ANTAKIŲ DAŽYMUI.