::
APIE “HAIR COMPANY”

Šių dienų moteris ypatingai užsiėmusi. Ji skuba atlikti šimtus neatidėliotinų darbų ir nuolat ieško būdų, kaip atskleisti ir parodyti tiek vidinį, tiek išorinį savo grožį. Ji siekia neatsilikti nuo savo materialinės gerovės bei moralinio tobulėjimo, todėl didėja ir poreikis specialiai jai sukurtiems ir būtent jai tinkantiems produktams.
To pasekoje, plaukų stilisto vaidmuo išsiplečia – tampama įvairiapusiu, kupinu idėjų konsultantu, galinčiu profesionaliai įvertinti kliento/-ės galvos odos bei plaukų būklę ir parinkti tinkamiausią jų priežiūros priemonių variantą.
Nuo 1970 m. dirbame kartu su pasaulyje žymiausiais plaukų stilistais, siekdami sukurti naujausių technologijų produktus, atitinkančius profesionalų poreikius.

„Hair Company“ – tai italų įmonė, pradėjusi savo veiklą kaip šeimos įmonė, savo užsidegimu įtraukusi labiausiai gerbiamas ir efektyviausias Italijos organizacijas, dirbančias plaukų priežiūros srityje.
Nuolatiniai tyrimai ir produktų vystymas visada buvo ir yra pagrindinis įmonės užsibrėžtas tikslas. To rezultatas – produktų asortimentas, atitinkantis šių dienų net ir išradingiausio ar rafinuočiausio stilisto darbo poreikius.
Pastovus gamybos standartų stebėjimas užtikrina, kad klientas gaus kokybišką prekę. Per beveik 40 metų atliekamų tyrimų ir produktų vystymo metu buvo sukurtas produktų asortimentas, galintis pasiūlyti geriausią stilisto idėjos įgyvendinimo arbą efektyviausią problemos sprendimo būdą, atsižvelgiant į gaunamos paslaugos kokybės ir kainos santykį.
Įmonės stilistai nuolat atnaujina turimas žinias ir yra kviečiami dirbti pasaulinių kolekcijų pristatymuose foto reportažų kūrimui bei kaip dalyviai pasaulinių parodų metu.

Nauda, kurią gauna visi įmonės klientai, dirbdami su „Hair Company“ produktais:
• Tai tyrimais ir naujausiomis technologijomis pagrįstas įmonės laboratorijos darbo rezultatas.
• Nuolatinės investicijos esamų produktų tobulinimui bei naujų kūrimui.
• Optimalus produktų kokybės, galutinio rezultato ir kainos santykis.
• Inovatyvus bei profesionalus aptarnavimas.

Dėl aukštos produktų kokybės bei įmonės partnerių stilistams teikiamo aptarnavimo

„Hair Company“ patirtis ir žinios pasklidę po visą pasaulį: Airija, Bulgarija, Čekija, Graikija, Hong Kongas, Japonija, Jordanija, Jungtiniai Arabų Emyratai, Iranas, Ispanija, Italija, Kroatija, Lenkija, Malaizija, Makedonija, Marokas, Mauricijus, Olandija, PAR, Portugalija, Prancūzija, Rumunija, Rusija, Šveicarija, Vokietija.
„Hair Company“ charakterio stiprybė ir komandos dvasia gali būti apibūdinta trimis žodžiais:
Aistra, jausmas ir entuziazmas!

Sveiki atvykę į „Hair Company“ pasaulį!
Atraskite „Hair Company“ ir lai ji tampa TAVO įmonė!